«شوکا» را با دغدغه فکري براي کودکان ساختم

«شوکا» را با دغدغه فکري براي کودکان ساختم


تهيه کننده فيلم «شوکا» در معرفي فيلم خود پيش از اکران آن گفت: به کودکان علاقه زيادي دارم و بر اين اساس با توجه به دغدغه هاي فکري خود نسبت به آنها فيلم «شوکا» را ساختم.

به گزارش ستاد اطلاع رساني سي امين جشنواره فيلمهاي کودکان و نوجوانان؛ فيلم شوکا به کارگرداني شهرزاد سالمي از جمله فيلم هاي بخش مسابقه آثار بلند داستاني ايران است که در سالن چهلستون پرديس سينمايي چهارباغ عصر امروز به نمايش درآمد.

پيش از آغاز نمايش فيلم رضا فياض بازيگر محبوب فيلم هاي کودک و نوجوان، در سخناني ضمن خوش آمدگويي به حضار از عوامل فيلم براي حضور براي معرفي «شوکا» دعوت کرد.

شهرزاد سالمي کارگردان فيلم بلند شوکا اهل انديمشک است و ساخت چند تله فيلم و تعدادي مجموعه تلويزيوني را در کارنامه کاري خود دارد.

وي در معرفي فيلم شوکا گفت: از سال ?? وارد عرصه سينماي حرفه اي شدم و فيلم هاي هشت و ?? ميلي متري را کارگرداني کردم.

وي افزود: اين اواخر ? فيلم و چهار سريال کار کرده ام و شوکا آخرين فيلم سينمايي من است.

صديقه خوش خو تهيه کننده اين فيلم نوجوان نيز در ارتباط با اين فيلم اظهار کرد: ما در طول اين سال ها در ارتباط با کودکان تنها به دو فاکتور IQ و EQ توجه ويژه داشته ايم و اين در حالي است که ده ها هنر و استعداد در وجود کودکان نهفته است.

وي افزود: با توجه به اشتغال در آموزش و پرورش و علاقه به کودکان در اين ارتباط دغدغه داشتم و بر اين اساس به خاطر کودکان با همکاري همسرم اين فيلم را تهيه کرديم.

مايده سالمي بازيگر کودک اين فيلم نيز در اين بخش گفت: به کودکاني که به تماشاي فيلم شوکا آمده اند خوش آمد مي گويم چراکه تنها انگيزه من براي حضور در فيلم کودکان بودند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->