رشد ?? درصدي بازديد از موزه سينماي ايران در نوروز ??

رشد ?? درصدي بازديد از موزه سينماي ايران در نوروز ??


موزه سينماي ايران در روزهاي آغاز سال ???? ميزبان علاقمندان به ميراث و گنجينه تاريخي سينماي ايران بود و آمار حضور ميهمانان نوروزي در مقايسه با همين ايام در سال گذشته رشد ?? درصدي داشته است.
به گزارش روابط عمومي موزه سينما، با آغاز سال جديد، مجموعه فرهنگي موزه سينما در بخش هاي مختلف چون بازديد از تالارهاي موزه سينما، تماشاي فيلم در دو سالن سينماتوگراف و فردوس و همچنين استفاده از غرفه فروش محصولات فرهنگي کتاب و موسيقي پذيراي ميهمانان نوروزي بود.
طبق آمار حضور ميهمانان نوروزي در اين موزه سينمايي در مقايسه با همين ايام در سال گذشته رشد ?? درصدي داشته است و طيف هاي مختلفي از دانشجويان، بازنشستگان و ميهمانان خارجي که علاقمندان به موزه گردي بودند در نوروز به موزه سينما آمدند و از بخش هاي مختلف ديدن کردند.
همچنين علاقمندان به تاريخ سينماي ايران طي مدت ? روز از تالارهاي موزه سينما که شامل تالار آبي، تالار معاصران، تالار بين الملل، نمايشگاه دفاع مقدس، نمايشگاه کودک و نوجوان، نمايشگاه علي حاتمي، نمايشگاه دوبله و صدا، تماشاخانه، نام آوران و خانه فرهاد مي شود، بازديد کردند.
طبق آمار به دست آمده بازديد از تالارهاي اين موزه سينمايي در نوروز ???? در مقايسه با همين ايام در سال گذشته رشد ? درصدي داشته است.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->