بنیاد سینمایی فارابی
تاریخ: 14 بهمن 1401

بخش‌هایی از فیلم «جنگل پرتقال» رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، هم‌زمان با آغاز نمایش آثار بخش مسابقه جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سومین روز این رویداد سینمایی، بخش‌هایی از «جنگل پرتقال» به کارگردانی آرمان خوانساریان و تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی منتشر شد.

این فیلم سینمایی از تولیدات باشگاه فیلم اولی‌های بنیاد سینمایی فارابی است و آرمان خوانساریان با این اثر پس از سال‌ها نویسندگی و کارگردانی آثار کوتاه، اولین فیلم سینمایی خود را به جشنواره چهل و یکم فجر آورده است که دیروز-۱۳ بهمن- در خانه رسانه (پردیس ملت) موفق شد واکنش‌های مثبتی را از منتقدان و  اهالی رسانه دریافت کند.

در خلاصه داستان «جنگل پرتقال» آمده است: «سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفقی است که به تازگی معلم دبیرستان شده. دانش آموزان و مدیر مدرسه از او رضایتی ندارند. هفته اول مهرماه است و سهراب باید بعد از ۱۵ سال در سفری یک روزه به شهری که زمانی در آن تحصیل کرده است، برود تا مدرک لیسانسش را به مدرسه تحویل دهد.»

میرسعید مولویان، سارا بهرامی، رضا بهبودی، رضا عموزاده، فراز سرابی، داوود فتحعلی بیگی، فرشته مرعشی، ارشیا نیک بین، حمیدرضا عباسی، زینب شعبانی، رضا پوده‌ای و حسام نورانی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.