بنیاد سینمایی فارابی
تاریخ: 16 آذر 1398

تبريک تابش به ايسنا و پيش‌بيني يک آينده «هيجان انگيز»

  • کد خبر: 102085
  • تعداد مشاهده خبر: (364)
  • نویسنده: SuperUser Account
  • گروه خبر: اخبار عمومی

عليرضا تابش بر اين باور است که آينده ايسنا، مي‌تواند هيجان انگيز باشد.
مديرعامل بنياد سينمايي فارابي در بازديد از گروه فرهنگي و هنري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) که به مناسبت سالروز تاسيس اين رسانه امروز 16 آذر ماه انجام شد،گفت: در حوزه رسانه پژوهي «آينده رسانه‌ها » هميشه مورد پرسش جدي است. معتقدم به دليل حضور نيروي انساني جوان ، خلاق و پيشرو در خبرگزاري دانشجويان ايران و به واسطه ايده‌هاي متفاوت و متناسب با نياز مخاطبان، آينده ايسنا مي‌تواند هيجان انگيز باشد.
تابش با تبريک ?? آذر روز دانشجو و سالگرد تاسيس خبرگزاري ايسنا، ادامه داد: جنبش دانشجويي به عنوان چشم بينا و نيروي بانشاط جامعه محسوب مي‌شود و ايسنا رسانه‌اي است که نيروي انساني آن را دانشجويان تشکيل داده‌اند. بيست سال پيش ايسنا جان تازه‌اي در رگ‌هاي رسانه‌اي کشور جاري کرد، هر چند ايسنا در اوايل کارش جدي گرفته نمي‌شد اما با عملکرد خوب خبرنگارانش به يکي از خبرگزاري‌هاي مورد توجه در عرصه‌ داخلي و خارجي تبديل شد.
مديرعامل بنياد سينمايي فارابي افزود: جريان آوانگاردي در فضاي رسانه‌اي کشور با ظهور ايسنا خود را نشان داد، ايسنا امروز جزو سرمايه‌هاي اجتماعي و نمادين در فضاي رسانه‌اي کشور است و اميدوارم با همان نوجويي و جسارت راه خود را با پيگيري ايده‌هاي جذاب ادامه دهد و ما شاهد نوآوري در اين رسانه مهم باشيم.
تابش با گراميداشت ياد و خاطره شهداي خبرنگار در طول بيست سال حيات پر ثمر ايسنا، براي خبرنگاران و مديران اين خبرگزاري در سراسر کشور و دفاتر خارج از کشور آرزوي توفيق کرد.
در بازديد تابش، محمد رسول صادقي مدير روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي هم او را همراهي مي‌کرد.