بنیاد سینمایی فارابی
تاریخ: 05 آذر 1398

بازديد مديرعامل بنياد سينمايي فارابي از پشت صحنه «موسي»

  • کد خبر: 102075
  • تعداد مشاهده خبر: (264)
  • نویسنده: SuperUser Account
  • گروه خبر: اخبار فيلم‌ها

مديرعامل بنياد سينمايي فارابي با حضور در پشت صحنه فيلم سينمايي «موسي» به کارگرداني «احسان عبدي‌پور» در اسکله فجر بوشهر، با عوامل فيلم ديدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، عليرضا تابش در اين ديدار گفت: فيلم «موسي» يک فيلم بومي محلي مفيد و تأثيرگذار است که ضمن پرداختن به موضوع بومي، از بازيگران و عوامل بومي بهره ‌برده است.
وي افزود: به تصوير کشيده‌شدن بخش‌هايي از فرهنگ، زندگي و رسوم مردمان خونگرم شهر بوشهر از جذابيت‌هاي اين فيلم است.
تابش در ادامه ضمن تشکر از تلاش و زحمات همه عوامل اجرايي فيلم «موسي»، براي آنها در ادامه فيلبمرداري فيلم آرزوي موفقيت کرد.
فيلم «موسي» چهارمين ساخته بلند سينمايي احسان عبدي‌پور کارگردان بوشهري است که به تهيه‌کنندگي «حميد فرخ‌نژاد» و با حمايت بنياد سينمايي فارابي ساخته مي‌شود.
اين فيلم روايت‌گر پشت پرده زندگي آدم‌هايي است که به هر دادگاهي پا مي‌گذارند، مجرم و محکوم نام مي‌گيرند. اغلب بازيگران فيلم بومي هستند و حميد فرخ نژاد و چند تن از بازيگران شناخته شده کشور در اين فيلم ايفاي نقش مي‌کنند.
بنياد سينمايي فارابي در توليدات امسال خود به جز توجه به ارزش‌هاي محتوايي و مضموني، نگاهي ويژه به فيلمسازي در جغرافياي پهناور ايران داشته و حمايت از آثاري چون «ليپار» در استان سيستان و بلوچستان، «مهران» در استان يزد و «موسي» در استان بوشهر، نشأت گرفته از اين دغدغه است.