بنیاد سینمایی فارابی
تاریخ: 21 اسفند 1396

نمايش فيلم ايراني «رُخ ديوانه» در حيدرآباد

  • کد خبر: 101078
  • تعداد مشاهده خبر: (1284)
  • نویسنده: SuperUser Account
  • گروه خبر: اخبار فيلم‌ها

فيلم سينمايي «رُخ ديوانه» به کارگرداني ابوالحسن داوودي در خانه فرهنگ جمهوري اسلامي ايران در حيدرآباد پاكستان به نمايش گذاشته شد.
به گزارش اداره‌كل روابط عمومي و اطلاع‌رساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، در ادامه برگزاري روزهاي فيلم ايران در پاكستان، فيلم سينمايي «رُخ ديوانه» به کارگرداني ابوالحسن داوودي با حضور علاقمندان به فرهنگ، هنر و سينماي ايران در خانه فرهنگ جمهوري اسلامي ايران در حيدرآباد پاكستان به نمايش گذاشته شد.
احمد عبداله‌پور، وابسته فرهنگي و مسئول خانه فرهنگ ايران در حيدرآباد سند در اين مراسم، گفت: فيلم سينمايي «رُخ ديوانه» روايتگر قصه‌ زندگي شش جوان است که در فيس‌بوک با هم ارتباط برقرار مي‌کنند و اين ارتباط مجازي به يک قرار واقعي منجر مي‌شود.
وي ادامه داد: يکي از بزرگترين ويژگي‌هاي رُخ ديوانه اين است که به مناسبات نسل جديد مي‌پردازد و با يک نگاه اجتماعي و کارشناسانه روابط ميان آن‌ها را تحليل کرده و خيلي آرام از خطوط قرمز عبور مي‌کند.
عبداله‌پور علت اصلي استقبال و اعلام رضايت علاقمندان پاکستاني از اين فيلم را پرداختن به موضوعات روز جوانان و دوبله آن به زبان اردو دانست و ابراز اميدواري كرد براي پاسخگويي به نياز مخاطبان پاکستاني با فراهم شدن شرايط و امکانات لازم، فيلم‌هاي ايراني بيشتري در پاکستان به نمايش گذاشته شود.