بنیاد سینمایی فارابی
تاریخ: 08 آذر 1396

انتشار تازه‌ترين تيزر فيلم «ماهورا»

  • کد خبر: 100799
  • تعداد مشاهده خبر: (1007)
  • نویسنده: SuperUser Account
  • گروه خبر: اخبار فيلم‌ها

تدوين و صداگذاري فيلم «ماهورا» به کارگرداني حميد زرگرنژاد به پايان رسيده است و ستار اورکي ساخت موسيقي اين فيلم را آغاز کرده است.
به گزارش روابط عمومي فيلم، حميد زرگرنژاد، كارگردان فيلم «ماهورا» گفت: «ستار اوركي در لوكيشن‌هاي فيلم حضور داشت و بسياري از كارهاي موسيقي را با ديدن صحنه‌ها ‌نوشت و کار ساخت موسيقي اين فيلم را به عهده دارد.»
همچنين عليرضاجلالي، تهيه‌کننده با اشاره به آخرين وضعيت توليد فيلم سينمايي «ماهورا» گفت: «تدوين و صداگذاري فيلم سينمايي «ماهورا» به نويسندگي و کارگرداني حميد زرگرنژاد به پايان رسيده است.»
او ادامه داد: «فيلم «ماهورا» به روايتي واقعي در سال‌هاي جنگ مي‌پردازد ولي نمي‌دانم چرا تاكنون بازگو نشده‌اند. روايتي عاشقانه اما تلخ.»
اين تهيه‌کننده سينما تاکيد کرد: «پس از پايان ساخت موسيقي، ميکس نهايي کار انجام و فيلم آماده نمايش است. حسين بشاش صدابرداري و آرش قاسمي صداگذاري اين فيلم را برعهده داشتند. اميدوارم اولين نمايش اين اثر در جشنواره باشد.»
در خلاصه داستان فيلم «ماهورا» آمده است: «در زندگي تو زني است با چشماني شكوهمند كه لبانش خوشه‌هاي انگور و لبخندش موسيقي و گل، اما هركس بخواهد به او نزديك شود ناپديد مي‌شود.»
ساعد سهيلي، ميترا حجار، بهاره كيان‌افشار، كامران تفتي، احمد كاوري، محسن افشاني، مهدي صبايي، مونا فرجاد و داريوش ارجمند در اين فيلم ايفاي نقش مي‌کنند.
منبع: خبرآنلاين