بنیاد سینمایی فارابی
تاریخ: 27 شهریور 1396

فراخوان پژوهشي سال 1396 سازمان سينمايي اعلام شد

  • کد خبر: 100577
  • تعداد مشاهده خبر: (812)
  • نویسنده: SuperUser Account
  • گروه خبر: اخبار عمومی


از سوي معاونت توسعه فناوري و مطالعات سينمايي، فراخوان پژوهشي سال 1396 سازمان سينمايي اعلام و پايان مهرماه به عنوان آخرين مهلت ارسال آثار مشخص شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان امور سينمايي،سمعي و بصري، معاونت توسعه فناوري و مطالعات سينمايي سازمان سينمايي در نظر دارد اولويت هاي پژوهشي خود را با در سال 1396 به انجام رساند.
بر همين مبنا، از تمامي صاحبنظران، انديشمندان، استادان و پژوهشگران سينمايي و غير سينمايي دعوت به عمل مي‌آيد، پيشنهادهاي پژوهشي خود را با محوريت عناوين سي‌و شش‌گانه تعيين شده و يا زير مجموعه آنها (مسايل مرتبط با عناوين) در قالب پژوهش‌هاي بنيادي، توسعه‌اي يا کاربردي تا پايان مهر 1396 به اين معاونت ارسال نمايند.
براساس اين خبر، متقاضيان شرکت در جايزه پژوهش سال سينمايي، ميتوانند با مراجعه به سايت معاونت توسعه فناوري و مطالعات سينمايي به نشاني:
apf.fahang.gov.it/fa/deputy/appliedresearch/declarationofresearch
ضمن آگاهي از شرايط و ضوابط حضور در اين رويداد پژوهشي اطلاعات لازم را کسب کنند.
متقاضيان پس از تکميل کامل فرم پيشنهادي طرح، فرم مربوطه را همراه با نامه رسمي به معاونت توسعه فناوري و مطالعات سينمايي از طريق آدرس الکترونيکي res@farhang.gov.ir يا بصورت حضوري به آدرس: خيابان فاطمي غربي- بين خيابان کارگر و سيندخت- پلاک 224 - معاونت توسعه فناوري و مطالعات سينمايي ارائه کنند.
لازم به توضيح است، آخرين مهلت دريافت طرح واره‌ها پايان مهر 96 خواهد بود.
براي کسب اطلاعات بيشتر و دريافت فرم پيشنهاد طرح به سايت معاونت توسعه فناوري و مطالعات سينمايي به آدرس (http://apf.farhang.gov.ir) مراجعه يا با شماره تلفن 66563200 تماس حاصل فرماييد.