بنیاد سینمایی فارابی
تاریخ: 11 تیر 1396

اکران عشق نيکان در سينماي چهار باغ اصفهانعشق نيکان به کارگرداني فرزانه اميني در سالن نقش جهان چهار باغ اصفهان با حضور عوامل اين فيلم نمايش داده شد.

به گزارش ستاد اطلاع رساني سي امين جشنواره بين المللي فيلم هاي کودک و نوجوان در دفتر اصفهان، فرزانه اميني اظهار کرد: عشق نيکان يکي از ? فيلم بلند من است و به غير از آن نيز ?? فيلم کوتاه ساخته شد.

وي افزود: فيلم بلند عشق نيکان يکي از سه فيلم فيلم سه گانه هاي فوتبال کودک است که در حقيقت حرف اصلي آن اميد به زندگي ورقابت سالم در کنار رفاقت است .

کارگردان اين فيلم بلند گفت: من از روز اولي که در جشنواره بودم سعي کردم تمام فيلم ها مخصوصا فيلم هاي غيرسينمايي بلند را ببينم که در حقيقت اين فيلم ها را رقيب اصلي فيلم خودم يافتم به اضافه فيلم هاي کوتاه و خارجي .

اميني با اعلام اينکه اين فيلم براي رده سني هشت تا ?? سال ساخته شده است، ادامه داد: اين فيلم سومين فيلم بلند سينمايي است که در اين دوره از جشنواره به نمايش گذاشته شد.

وي اعلام کرد: عشق نيکان تنها يک اکران خصوصي داشته و براي اولين بار هست که براي عموم به نمايش گذاشته شده است.

عشق نيکان داستان دو نوجوان استقلالي و پرسپوليسي است که دوست استقلالي به منظور رسيدن دوست پرسپوليسي خود که مبتلا به سرطان است و پزشکان از آن قطع اميد کردند وي را به آرزويش مي رساند و همين عامل سبب بازگشت اميد به زندگي و سلامتي وي مي شود.