فصلنامه شماره ۸3 (فناوری‌های نوین سینمایی ۲)

  • فارابی
  • فارابی شماره ۸۳ / بهار ۱۳۹۸
  • بنیاد سینمایی فارابی
  • فارابی
  • 1398

فارابی شماره ۸۳ / بهار ۱۳۹۸
صاحب امتیاز: بنیاد سینمایی فارابی
مدیر مسئول: علی رضا تابش
سردبیر: مسعود نقاش زاده
قیمت: ۲۰.۰۰۰ تومان

 

ورود فناوری‌های نوین به سینما، از دگرگونی در فرآیندهای تولید، عرضه و تماشای فیلم آغاز و به تحولات عمیق در درک ماهیت و حتی نظریه‌ی فیلم انجامیده است. از آن‌جا که یکی از اهداف فصلنامه سینمایی فارابی، توسعه دانش تخصصی سینما به منظور ارتقای صنعت سینمای ایران است؛ چند شماره‌ پی‌درپی فصلنامه به فناوری‌های نوین سینمایی با رویکرد سینمای دیجیتال اختصاص یافته است.

برخی از مقالات این شماره عبارتند از: ظهور ایرادات فیلمی: سینما و سینماتوگرافی در عصر دیجیتال، تصویربرداری دیجیتال در مقام استعاره، ساخت محیط‌های دیجیتال، روبات‌ها و دوربین‌های متحرک در سینما و تلویزیون و رسانه‌های دیجیتال، دوربین مجازی و ترکیب فضایی، بازیگران و الگوریتم‌ها، چگونه مرده‌ها را در سینمای دیجیتال زنده کنیم؟، نمایش ابررسانه‌ای در سینمای اکشن دیجیتال و فشرده‌سازی برای سینمای دیجیتال.

علاقه مندان براي تهيه آثار منتشر شده در انتشارات بنياد فارابي مي‌توانند به نشر ققنوس و آوند دانش مراجعه و کتاب‌هاي مورد نظر خود را تهيه کنند.

 


نشاني اين مراکز فروش بدين شرح است:

پخش «ققنوس» به نشاني: خيابان انقلاب، خيابان منيري جاويد (ارديبهشت)، بن بست مبين، شماره 4 شماره تماس: 66408640
پخش «آوند دانش» به نشانی: ميدان انقلاب، اول خيابان آزادي، خيابان جمالزاده شمالي، بعد از خيابان نصرت، کوچه دعوتی، پلاک 12، شماره تماس: 22893988

برای خرید این کتاب از طاقچه کلیک کنید!

-->