پیام دکتر ولایتی به نخستین جشنواره مستقل فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی

دکتر ولایتی رئیس شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره مستقل فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی به این جشنواره پیام داد

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلمنامه نویسی، دکتر علی اکبر ولایتی دبیر همایش بین المللی بیداری اسلامی و رئیس شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره مستقل فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی به این جشواره پیام داد.
در متن این پیام آمده است:

 

"انقلاب اسلامی توانست هویت مسلمانان ایران را که سال‌ها آماج تخریب سیاست‌های اسلام‌ستیزانه سلطه‌گران شرق و غرب قرار گرفته بود، با بیدارگری اندیشمندان و علمای دین به رهبری حضرت امام خمینی (ره) حیاتی دوباره بخشد و بازگشت به خویشتن، خودباوری و مجد و عظمت ایران اسلامی را به ارمغان آورد.
مهمترین دست‌آورد انقلاب اسلامی، استقلال سیاسی، فکری و فرهنگی است و سینما در عصر حاضر مهمترین رسانه‌ای است که می‌تواند اندیشه‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی را به جامعه جهانی و به بشریت منتقل کند. از آنجا که فیلمنامه‌نویسی سنگ‌بنای آثار سینمایی می‌باشد، بی‌تردید اولین جشنواره فیلمنامه‌نویسی انقلاب اسلامی می‌تواند گام‌های سودمندی را برای رسیدن به آثار فاخر سینمایی در حوزه انقلاب اسلامی بردارد.
امیدوارم که با استمرار یافتن این جشنواره در سال‌های آتی این جشنواره در ابعاد بین‌المللی به نیازهای فرهنگی و هنری نهضت بیداری اسلامی در جهان اسلام پاسخ دهد."
علی‌اکبر ولایتی
رئیس شورای سیاستگذاری

Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir