کتاب نخستین جشنواره فیلمنامه‌نویسی انقلاب اسلامی در سه جلد منتشر شد

فیلمشناخت نخستین جشنواره مستقل فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی دو روز مانده به برگزاری اختتامیه جشنواره منتشر شد.

به گزارش ستاد خبری نخستین جشنواره مستقل فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی، این کتاب به سردبیری مسعود نجفی شامل عکس و اطلاعات هیات انتخاب، داوران و فیلمنامه نویسان حاضر در بخش نهایی جشنواره است که در کنار آن‌ها متن کامل 33 طرح و فیلمنامه به همراه دست‌نوشته نویسندگانش به چشم می‌خورد.
هر کدام از فیلمنامه‌های این کتاب به یکی از شهدای انقلاب اسلامی تقدیم شده که در کنار زندگینامه آن‌ها، تصویرشان در قالب پرتره نقاشي شده است.
نخستین جشنواره مستقل فیلمنامه‌نویسی انقلاب اسلامی اولین جشنواره‌ای است که کتاب آن در قالب 3 جلد با یک قاب واحد به شکل نفیس منتشر می‌شود.

 

جلد‌های این کتاب به ترتیب 140، 176 و 148 صفحه هستند که قرار است، در مراسم معرفی برگزیدگان جشنواره در 11 اردیبهشت توزیع شود.
محمد تهرانی مدیر اجرایی و طاها ذاکر مدیر هنری این کتاب هستند، عکس‌های کتاب توسط حسن هندی گرفته شده، بابک بنی‌احمدی طراح گرافیک، احمد نجفی تبریزی ویراستار و پرتره شهدا نیز توسط سروناز سهی نقاشی شده است.
در تحریریه کتاب نخستین جشنواره فیلمنامه‌نویسی انقلاب اسلامی که توسط بنیاد سینمایی فارابی منتشر می‌شود سهیل صلاحی زاده، نفیسه تبریزی و مهرناز رازقی حضور دارند.
بنا به گفته جعفر گودرزي مدير روابط عمومي بنیاد سینمایی فارابي و اولین جشنواره فیلمنامه نویسی اين كتاب قرار است به سازمان ها و ادارات دولتي جهت جلب توجه شان براي سرمايه‌گذاري و ساخت ارسال شود.

کد خبر: 1329    |    تاریخ و زمان انتشار: شنبه ، ۹ ارديبهشت ۱۳۹۱ ، ۱۰:۵۷
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir