افتتاحیه معنوی ششمین جشنواره حسنات برگزار شد


افتتاحیه معنوی ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان با حضور هنرمندان و مسئولان این جشنواره برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، آئین افتتاحیه معنوی این دوره از جشنواره حسنات ساعتی پیش با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

حسین ملایی، رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در این آئین ضمن خوش آمدگویی به حاضران در این مراسم با اشاره به اینکه طبق سنت هر ساله ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات را نیز با میثاق با شهدا که مصداق بارز احسان و نیکوکاری هستند آغاز می‌کنیم، اظهار داشت: توجه به راه شهدا و بزرگان و علما همواره چراغ راه همه مردم و مسئولان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه اصفهان همواره سرآمد شهرهای کشور در همه حوزه‌ها بوده است، ایثار، شهادت، علم و مدیریت فرماندهان اصفهان همواره زبان زد همه مردم کشور بوده و امروز ما به این افتخارات می‌بالیم.

گفتنی است که در این آئین گروه مارش نظامی با نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران زنگ افتتاحیه معنوی این جشنواره را نواختند و در ادامه نیز مدعوین با حضور بر سر مزار آیت الله طاهری، استاد پرورش، شهید خرازی و دیگر شهدای 8 سال دفاع مقدس به ایشان ادای احترام کرده و در آخرین بخش نیز شش نهال به مناسبت ششمین سال برگزاری جشنواره حسنات در گلستان شهدا غرس شد.
کد خبر: 3553    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه ، ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ، ۱۳:۳۱
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir