با حضور هنرمندان سینمای کشور برگزار می شود
مراسم افتتاحیه نمایش فیلم شور شیرین در سالن اصلی برج میلاد

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی شور شیرین ساخته جواد اردکانی روز سه شنبه 6 خرداد ماه در برج میلاد تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی ، فیلم شور شیرین که از جمله آثار ارزشمند سینمای کشور است روز سه شنبه 6 خرداد ماه سال جاری از ساعت 9 شب با حضور جمعی از مدیران سینمای کشور از جمله مدیر عامل فارابی، هنرمندان و اهالی رسانه در سالن اصلی برج میلاد تهران برگزار می شود.

 


آخرین ساخته جواد اردکانی که از جمله تولیدات بنیاد سینمایی فارابی به شمار می رود پیش تر در جشنواره سی امین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و جزو آثار شاخص این رویداد بود که با اقبال خوبی از سوی مخاطبان جشنواره و اهالی رسانه رو به رو شد و پیش بینی می شود با توجه به داستان جذاب و ساختار مناسب بتواند پاسخگوی نیازهای مخاطب باشد. شور شیرین داستانی قهرمان محور را به تصویر می کشد که سرشار از هیجان و اضطراب است. در واقع این فیلم مضمونی ارزشمند و جذاب را با جلوه های بصری شاخص در معرض دید مخاطب قرار می گیرد.
این فیلم همچنین جایزه بهترین اثر از نگاه ملی و بیشترین جوایز بخش تجلی اراده ملی این دوره از جشنواره را به خود اختصاص داد.
در این فیلم بازیگرانی چون رضا رویگری، حمید عمارلو، شبنم قلی‌خانی، علی کشوری، مهرداد شیرعلی، مجتبی ودودی و منوچهر امیریان نقش آفرینی می کنند.

کد خبر: 1530    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه ، ۴ تیر ۱۳۹۱ ، ۱۴:۳۵
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir