برای دیدار با مخاطبان فیلم گلچهره صورت می گیرد
حضور لادن مستوفی روز سی ام آذر ماه در سینما آزادی
لادن مستوفی بازیگر شناخته شده سینمای کشور، روز سی ام آذرماه جاری با حضور در سینما آزادی با مخاطبان فیلم گلچهره دیدار می کند.
به گزارش روابط عمومی فارابی، این بازیگر از ساعت 18:30 روز چهارشنبه در میان مخاطبان سینما آزادی به تماشای فیلم گلچهره به کارگردانی وحید موسائیان خواهد نشست و از نزدیک در جریان نظرات آن ها قرار خواهد گرفت.
لادن مستوفی که از جمله بازیگران اصلی این فیلم در نقش رخساره است پیش‌تر ضمن کاندید دریافت بهترین بازیگر نقش اول زن در بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و جشن خانه موفق به دریافت جایزه از جشنواره بین‌المللی فیلم کیش شده است.


در این فیلم مسعود رایگان ، هدایت هاشمی ، افشین هاشمی و حسین محب اهری نقش آفرینی می‌کنند.
این فیلم در عرصه بین المللی نیز از سوی نویسندگان و منتقدان جشنواره فیلم گوا در کشور هند تقدیر شده و جایزه بزرگ جشنواره فیلم باتومی از گرجستان را کسب کرده است.
 فيلم سينمايي گلچهره روايتگر داستان اشرف خان صاحب سینمای كابل است كه پس سقوط دولت كمونیستی نجیب الله و تسلط مجاهدین بر كابل می خواهد سینمایش را باز سازی كند اما یكپارچگی دولت دیری نمی پاید و جنگ های داخلی بار دیگر از خرابه های كابل سر برمی آورد و این جنگ به فیلمخانه ملی افغانستان نیز راه می یابد، جایی كه تاریخ تصویری یك ملت در آن نهفته است.
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir