بازدید مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از پشت صحنه فیلم فرزند چهارم

مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در پشت صحنه فیلم فرزند چهارم به کارگردانی وحید موسائیان از مراحل فیلمبرداری این فیلم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، سیداحمد میرعلایی در این بازدید به همراه جعفر گودرزی مشاور اجرایی مدیر عامل و مدیر روابط عمومی بنیاد با حضور در لوکیشنی در منظریه از نزدیک در جریان روند تولید این فیلم قرار گرفتند.

 

احمد میرعلایی در حضور عوامل فیلم گفت: سینمای ایران برای حضور تاثیرگذار در عرصه جهانی نیازمند توجه به موضوعات انسانی و فراملی است. فیلم فرزند چهارم که موضوعی انسانی را در کشور سومالی به تصویر می کشد با توجه به بحران اقتصادی این کشور و قحطی فراگیری که گریبان مردم آن را گرفته، می تواند پیامی تاثیرگذار برای مردم جهان ارایه دهد تا شاید چنین آثاری نقطه آغازی برای کمک بیشتر مردم انسان دوست جهان باشد.
وی تاکید کرد: با تولید چنین آثاری و در واقع از طریق رسانه سینما می توان زمینه ارایه تصویری مناسب و تاثیرگذار از بحران های دامنگیر برخی از کشور ها ارایه داد. تصویری که در نهایت به همدلی جهانیان منجر شود.
جعفر گودرزی مشاور اجرایی مدیر عامل و مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی نیز در جریان این بازدید گفت: مردم ایران همواره در قبال بحران های منطقه و جهانی منفعل عمل نکرده اند و در قبال کشور سومالی نیز چنین بوده و به خوبی ایرانیان حق مطلب را ادا کرده اند و امیدوارم سینمای ایران نیز با فیلم فرزند چهارم حق مطلب را در خصوص مردم به ویژه مسلمانان این کشور ادا کند.
در جریان این سکانس از فیلم فرزند چهارم گروه فیلمبرداری مشغول ثبت صحنه های مربوط به خانه باغی در منطقه منظریه تهران بودند و در این بخش بازیگرانی چون مهدی هاشمی و معصومه قاسمی پور نقش آفرینی می کنند.
فیلم فرزند چهارم هفته گذشته با حضور مسعود کیمیایی کارگردان شاخص سینمای کشور در پردیس سینمایی ملت کلید خورد و گروه به زودی پس از فیلمبرداری به مدیریت علی محمد قاسمی صحنه های مربوط به ایران، عازم کشور سومالی می شوند.
در این فیلم بازیگرانی چون مهدی هاشمی، مهتاب کرامتی، حامد بهداد، حسین محب اهری و معصومه قاسمی پور و جمعی از بازیگران بومی کشور سومالی نقش آفرینی می کنند.

Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir