طي حكمي از سوي جواد شمقدري؛
ميرعلايي دبير جشنواره فيلم كودك و نوجوان شد

طي حكمي از سوي جواد شمقدري، «سيد‌احمد مير‌علايي» به عنوان دبير بيست و پنجمين جشنواره بين‌المللي فيلم كودك و نوجوان معرفي شد.

به گزارش روابط عمومي بنیاد سينمايي فارابی، متن حكم وي به شرح ذيل است:
جناب آقاي سيد‌احمد مير‌علايي
گذشت ربع قرن از طلوع و درخشش جشنواره بين‌المللي كودك و نوجوان و اهتمام به روشن نگه داشتن چراغ پر فروغ آن علي‌رغم همه فراز و نشيب‌ها، معنايي جز اين ندارد كه سينماي ايران هيچ‌گاه ظرفيت‌هاي اين‌گونه سينمايي و مخاطبين آينده‌ساز آن را از ياد نبرده است.
اينكه در آستانه برگزاري بيست و پنجمين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم كودك و نوجوان جا دارد با مروري محققانه به دستاوردهاي اين حركت فرهنگي نقاط قوت و ضعف آن را به خوبي بازشناسيم و همه تلاش‌ها را براي اجراي باشكوه و خاطره‌آفرين دور تازه‌اي از جشنواره به كار ببنديم.
با استعانت از خداوند بزرگ و اميد به مجاهدت‌هاي همه فعالان صميمي و صادق خانواده بزرگ سينماي كودك و نوجوان آن جناب را با حفظ مسئوليت و مديريت عامل بنياد سينمايي فارابي به عنوان دبير جشنواره بيست و پنجم فيلم كودك و نوجوان منصوب مي‌نمايم.
شايسته است در زمان باقيمانده مطالعه و جمع‌بندي نهايي را براي يافتن بهترين گزينه‌ها جهت مكان و زمان قطعي برگزاري جشنواره معمول داشته و در برنامه‌ريزي مبتكرانه جشنواره و جلب همياري و مشاركت همكاران و سازمان‌هاي مسئول همت نماييد.

 

Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir