از سوی مرکز آموزش بنیاد سینمایی فارابی اعلام شد؛
پذیرش هنرجو برای پنجمین دوره آموزش نقد فیلم
پس از برگزاري موفقیت آمیز چهار دوره از کلاسهای آموزش تخصصی نقد فیلم كه با نتایج مثبتی همراه بود، پنجمین دوره این کلاسها به زودی در بنیاد سینمایی فارابی تشکیل می شود.
به گزارش معاونت ارتباطات و امور رسانه ای؛ مدیر مرکز آموزش بنیاد سینمایی فارابی ضمن اعلام خبر فوق گفت: در پنجمین دوره از کلاسهای آموزش نقد فیلم مباحثی چون: آداب نقدنویسی و شیوه نگارش، آشنایی با تاریخچه نقد، آشنایی با تاریخ سینمای ایران و جهان، جامعه شناسی سینما، معناشناسی سینما، اقتباس شناسی، نشانه شناسی فیلم، شناخت جریانها، آشنایی با سازوکارهای ساختاری اثر سینمایی و آشنایی با فیلمنامه نویسی با رویکرد نقد فیلم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


سعید افراسیابی با تاكيد بر تخصصي بودن اين دوره ها و در نظر گرفتن اهداف آموزشي به منظور نقد صحیح آثار سینمایی افزود: در این دوره برای ارائه مباحث از عزیزانی چون منوچهر اکبرلو، رامتین شهبازی،علی علایی، شاهین کربلایی طاهر، نصرت الله تابش، رضا معدنی پور و آرش خوشخو بهره خواهیم بود.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان برای شرکت در پنجمین دوره کلاس‌های آموزش نقد فیلم، که در سالن نمایش بنیاد برگزار می شود ، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 20 اردیبهشت ماه سال جاری به مرکز آموزش بنیاد سینمایی فارابی  واقع در خیابان جمهوری، خیابان سی تیر، شماره 59 مراجعه و یا با شماره تلفن66727855 تماس حاصل نمایند.

کد خبر: 2282    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه ، ۲۷ فروردين ۱۳۹۳ ، ۱۲:۰۵
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir