امروز: چهارشنبه 1399/01/13
×
روابط عمومی فیلم آشغالهای دوست داشتنی تهدید به اجرای چک‌هایش را تکذیب کرد

روابط عمومی فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی»، تهدید بنیاد سینمایی فارابی در مورد به اجرا گذاشتن چک های تضمینی خود را از محل وام مربوطه، تکذیب کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی به نقل از خبرگزاری ایرنا، روابط عمومی فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» روز شنبه در متنی که در اختیار ایرنا قرار داد، خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تهدید بنیاد سینمایی فارابی در مورد به اجرا گذاشتن چک‌ های تضمینی خود را از محل وام مربوطه تکذیب و اعلام کرد این خبر کمابیش مربوط به دو سال پیش و یکی از مدیریت‌های وقت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و به هیچ وجه ربطی به مدیران فعلی از جمله تابش یا رضاداد ندارد. بلکه تابش در طول سال‌های گذشته که این فیلم با موانعی در زمینه اکران و یا شرکت در جشنواره روبرو بوده، همواره سعی در حل مشکل داشته است.

در این متن آمده است: اکنون که با فاصله‌گیری از حواشی و جوسازی‌های رسانه‌ای پس از پنج سال پیگیری و دریافت پروانه نمایش، امیدم به اکران این فیلم افزایش یافته، ترجیح می‌دهم بیش از هرچیز خودرا برای اکران آن آماده کنم.

به گزارش ایرنا، فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی محسن امیریوسفی محصول سال 1391 است که تاکنون موفق به نمایش در جشنواره فیلم فجر نشده است.

امیریوسفی کارگردان این فیلم هفته گذشته در نامه‌ای خطاب به دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواسته با توجه به دریافت پروانه نمایش فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» اجازه بازبینی این اثر به هیات انتخاب جشنواره داده شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: خانواده‌ای که یک شب فرصت دارند تا مشکل مادر خانواده را حل کنند.

در «آشغال‌های دوست داشتنی» شیرین یزدان‌بخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، اکبر عبدی، صابر ابر و شهاب حسینی ایفای نقش می‌کنند.

کد: 882 | شنبه 09 دی 1396 ساعت 22:50
828
FCF News | شنبه 09 دی 1396 ساعت 22:50