امروز: شنبه 1397/10/29
×
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر:
94 درصد مراجعات حضوری هنرمندان کاهش یافته است / با راه اندازی خدمات الکترونیک از عملکرد بیمه در مقابل اعضا باخبریم

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از به روز رسانی پرداخت خسارت درمان اعضای این صندوق تا نیمه دی سال جاری خبر داد و گفت: این روند با جدیت ادامه دارد تا در اسرع وقت خدمات پرداخت به خسارتهای بیمه تکمیلی به اعضا محقق شود.

سید حسین سیدزاده سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: پرداخت خسارت‌های بیمه تکمیلی به شماری از اعضا با تاخیر مواجه بوده که با توجه هماهنگی‌های به عمل آمده کمتر از 20 روز آینده خسارت‌های درمان به حساب خسارت دیدگان واریز و پرداخت خواهد شد.

وی در ادامه به اجرای طرح خدمات الکترونیک صندوق اعتباری هنر و تفاوت آن با روش اجرائی در سال‌های گذشته اشاره و تاکید کرد: ثبت نام تا دریافت خسارت به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به حضور اعضا قابل انجام شده است.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنری خاطرنشان کرد: 94 درصد مراجعات حضوری اعضا در محل تا هم اکنون کاهش یافته است از این رو بصورت جدی به ادامه و اجرای این طرح مصمم هستیم.

به گفته سیدزاده البته برای کسانی که تمایل به مراجعه حضوری در تهران و مراکز استان‌ها دارند نیز این امکان فراهم هست که این عده افراد به صورت حضوری امور خود را پیگیری کنند.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در عین حال اظهار داشت: آمار دقیقی از نحوه خدمات رسانی بیمه‌ها به اعضای این صندوق تا پیش از این وجود نداشته اما امسال صندوق در دوره جدید خود با راه‌اندازی خدمات الکترونیک به راحتی قادر خواهد بود از عملکرد بیمه در مقابل اعضا باخبر شده و در راستای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان خود گام‌های اساسی را در جهت رفاه حال تمامی اعضا بردارد.

سیدزاده همچنین از تعامل بیمه رازی و صندوق اعتباری هنر به شکلی مثبت یاد کرد و گفت: بررسی مدارک ارسالی به صندوق به طور مستمر در حال انجام و هم اکنون در انتظار رسیدگی پرداخت خسارت‌ها از سوی بیمه رازی هستیم.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر تصریح کرد: این صندوق ارائه خدمات بهینه در جهت رفاه حال اعضا و همچنین بروزرسانی تمامی دریافت خدمات بخصوص بیمه‌های تکمیلی را در دستور کار جدی خود قرار داده و با جدیت این مهم را دنبال خواهد کرد.

سیدزاده همچنین خدمت به اهالی فرهنگ، هنر، رسانه، پیشکسوتان و مستمری بگیران و اعضای صندوق اعتباری هنر را افتخاری بزرگ برای این صندوق و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد و افزود: همچنان که در گذشته نیز اعلام کردم همواره از نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده همگان به ویژه اعضا استقبال کرده و از هر آنچه در جهت رفاه حال اعضا باشد نیز به دیده منت آماده ارائه و بررسی توسط کارشناسان و متخصصان این صندوق خواهيم بود.

کد: 865 | سه شنبه 28 آذر 1396 ساعت 23:00
462
FCF News | سه شنبه 28 آذر 1396 ساعت 23:00