امروز: پنجشنبه 1397/01/30
×
چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد برگزار می شود


چهل و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد به میزبانی شهر مقدس مشهد – پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی؛ این دوره از جشنواره با محوریت اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل،‌ آموزه های دینی، فرهنگ و تمدن،‌ سبک زندگی و حقوق شهروندی، تعلیم و تربیت، توسعه آموزش های فنی و حرفه ای، مشارکت اجتماعی و فرهنگی، حفظ سرمایه های ملی،‌ علم و زندگی و بخش ویژه توسط سازمان پژوهشی و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.
مهلت دریافت آثار در بخش های مختلف جشنواره رشد تا 30 مرداد بوده و تکمیل فرم فرخوان الکترونیکی با توجه به آیین نامه جشنواره و دریافت کد رهگیری از پایگاه اینترنتی به نشانی: http://festival.roshd.ir امکان‌ پذیر است.
هیات داوران در هر بخش به فیلم های برگزیده اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد کرد.  همچنین بنابه تشخیص هیات داوران جوایز ویژه ای نیز به بهترین فیلم نامه یا متن پژوهشی، بهترین تهیه کننده، بهترین تصویربرداری، بهترین تدوینگر، بهترین جلوه های ویژه، بهترین موسیقی و بهترین بازیگر تعلق خواهد گرفت.
گفتنی است جوایز ویژه ای نیز از سوی  سازمان ها ، وزارتخانه ها، نهادهای بین المللی، موسسات و بنیاد دولتی و غیردولتی نیز جداگانه به فیلم های برگزیده اهدا می شود.
چهل وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد، پانزدهمین جشنواره فرهنگیان و دانش آموزان و سومین جشنواره دانشجو معلمان فیلمساز با عنوان «جشنواره فیلم های علمی، آموزشی، تربیتی رشد» از 3 تا 10 آذر سال جاری در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.
کد: 447 | دوشنبه 19 تیر 1396 ساعت 19:28
178
FCF News | دوشنبه 19 تیر 1396 ساعت 19:28