امروز: شنبه 1397/10/29
×
استقبال از «آپاندیس» در کنگره اخلاق پزشکی ایران

پنجمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی و اولین همایش مدرسین اخلاق پزشکی کشور در آذرماه ۹۶ با نمایش فیلم سینمایی «آپاندیس» در شهر گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، پنجمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی و اولین همایش مدرسین اخلاق پزشکی کشور در آذرماه ۹۶ برگزار شد. در بخشی از این کنگره مراسم اكران و جلسه پرسش و پاسخ فيلم سينمايى «آپانديس» با حضور حسین نمازی کارگردان این فیلم برگزار شد که با استقبال اساتيد ، دانشجويان و مخاطبان مواجه شد.

حسین نمازی در رابطه با استقبال مخاطبان از این فیلم «آپاندیس» به «صبا» گفت: این فیلم به خاطر به تصویر کشیدن درست پزشکان، جایزه ی ویژه انجمن اخلاق پزشکی ایران در جشنواره سلامت را گرفت. این انجمن مراسم پرسش و پاسخ این فیلم را در گرگان برگزار کرد. این فیلم به نمایش درآمد و استقبال خیلی خوبی از آن شد. و تمام آنهایی که در سالن نمایش فیلم بودند در جلسه نشست پرسش و پاسخ آن شرکت کردند.

وی ادامه داد: همه به جز یک نفر فیلم را دوست داشتند، هم از لحاظ درام داستان و هم از لحاظ به تصویر کشیدن مسائل پزشکان. حتی دوستان سینماگر اهل گرگان از این فیلم خوششان آمد و خواستار اکران این فیلم در شهر گرگان شدند.

بنابراین گزارش، بیش از این فیلم سینمایی «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی مقصود جباری جایزه بهترین فیلمنامه را در جشنواره فیلم مونترال کسب کرده است و از ۲۲ آذر در تمام سینماهای سراسر کشور اکران می شود.

منبع: خبرگزاری صبا

کد: 782 | جمعه 03 آذر 1396 ساعت 23:10
298
FCF News | جمعه 03 آذر 1396 ساعت 23:10