امروز: دوشنبه 1397/11/01
×
نمایش خصوصی «فصل نرگس» در سینما فرهنگ


جمعی از مقامات سیاسی و مدیران اجرایی کشور به تماشای فیلم سینمایی «فصل نرگس» نشستند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی به نقل از روابط عمومی فیلم «فصل نرگس»، جمعی از  مقامات سیاسی و مدیران اجرایی کشور شامگاه گذشته جمعه سی‌اُم تیر در یک مراسم محدود و خصوصی در سینما فرهنگ‌ همراه با بازیگران و عوامل به تماشای فیلم سینمایی «فصل نرگس» نشستند.
«فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت شب گذشته میزبان‌جمعی از مقامات، وزرا، نمایندگان مجلس و مدیران اجرایی در حوزه‌های مختلف بود.
این مراسم به دعوت حمیدرضا عارف سرمایه گذار و مجری طرح «فصل نرگس» و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی با حضور جمعی از مقامات سیاسی و مدیران اجرایی کشور برگزار شد.
فیلم «فصل نرگس» در ژانر اجتماعی و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی در سال 1395 تولید شده است. این فیلم با نگاهی انسان دوستانه، قصه‌ای امید بخش را به شیوه‌ای متفاوت روایت می‌کند. فیلم اثری پر بازیگر است و لوکیشن‌های متعددی دارد که از جنوبی‌ترین نقطه تهران تا شمالیترین منطقه پایتخت را به تصویر کشیده است.
بازیگران فیلم عبارتنداز: ریما رامین فر، یکتا ناصر، امیر اقایی و پژمان بازغی، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزااقایی، شیرین اسماعیلی و...، با حضور؛ گوهر خیراندیش و شبنم گودرزی.
«فصل نرگس» به زودی در گروه سینمایی استقلال اکران خود را آغاز می کند.
کد: 469 | شنبه 31 تیر 1396 ساعت 10:39
415
FCF News | شنبه 31 تیر 1396 ساعت 10:39