امروز: شنبه 1397/10/29
×
رونمایی از پوستر متحرک فیلم «فصل نرگس»


با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم «فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت، کمپین تبلیغاتی سینماتوگراف رسما آغاز به کار کرد و پوستر متحرک فیلم رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، «تو ارزش روزهای زندگی رو به اندازه من نمیدونی»؛ از دیالوگ های فیلم «فصل نرگس» به قلم نگار آذربایجانی است که نماد بارز فیلم به شمار می رود و به همراه لوگو تایپ فارسی، انگلیسی «فصل نرگس» توسط سیروس سلیمی در پوستر این فیلم سینمایی، خطاطی و طراحی شده است.

یکتا ناصر، ریما رامین فر، پژمان بازغی و امیر آقایی بازیگران اصلی فیلم به شمار می روند و حضور چهره هایی همچون شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزا آقایی، شیرین اسماعیلی، شبنم گودرزی و گوهر خیراندیش ترکیب بازیگران «فصل نرگس» را تشکیل می دهند.

پوستر متحرک این فیلم با بخشی از موسیقی تیتراژ پایانی توسط حمیدرضا اسحاقی طراحی و اجرا شده است. همچنین مشاور رسانه ای منصوره بسمل و مدیر تبلیغات مجازی فصل نرگس آریان امیر خان هستند .

«فصل نرگس» در سال ١٣٩٤ تولید شد و اولین بار در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر به نمایش درآمد و در نیمه اول مردادماه پس از پایان اکران فیلم «رگ خواب» در سینماهای کل کشور اکران عمومی خواهد شد .

حمیدرضا عارف سرمایه گذار و مجری طرح فیلم است و بنیاد سینمایی فارابی و موسسه فرهنگی هنری آوای هنر سلامت نیز با توجه به ارزش های محتوایی و درون متنی این اثر پس از ساخت و تولید اقدام به مشارکت در فیلم فصل نرگس کردند.

پخش کننده داخلی «فصل نرگس» موسسه بهمن سبز، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و سینمای سرگروه نمایش دهنده فیلم سینما استقلال است.


کد: 457 | چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 11:30
455
FCF News | چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 11:30