امروز: شنبه 1397/10/29
×
برنامه نشست های رسانه ای آخرین روز جشنواره فیلم کودک و نوجوان اعلام شد


در آخرین نشست های رسانه ای سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، فیلم های سینمایی «اسکی باز»، «پایان رویاها»، «کاتی و ستاره»، «دنیای کیف ها» و «رهایی از بهشت» بررسی و تحلیل می شوند.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ آخرین نشست های رسانه ای جشنواره فیلم کودک و نوجوان فردا-پنجشنبه ۱۵ تیر- در تالار چشم انداز هتل کوثر برگزار می شود.

در اولین نشست این روز فیلم سینمایی «اسکی باز» با حضور فریدون نجفی کارگردان، محمد احمدی تهیه کننده، فرهاد محمودی مدیر فیلمبرداری، امیر فرامرزی و آوا دارویت بازیگران این اثر سینمایی از ساعت ۹.۳۰ دقیقه حضور دارند.

در دومین نشست فردا، فیلم سینمایی «پایان رویاها» با حضور محمدعلی طالبی نویسنده و کارگردان، محمدرضا کریمی صارمی مدیرکل امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مناف یحیی پور معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مجید پتکی، شیوا فرهادی و امیرحسام رضایی الشتی بازیگران این اثر سینمایی از ساعت ۱۰.۱۰ دقیقه برگزار می شود.

سومین نشست روز پایانی جشنواره نیز به فیلم «کاتی و ستاره» اختصاص دارد. این جلسه با حضور رضا مجلسی کارگردان، بیتا منصوری تهیه کننده و آوا یونس نژاد بازیگر این اثر سینمایی از ساعت ۱۰.۵۰ دقیقه در هتل کوثر اصفهان برگزار می شود.

چهارمین نشست فردا نیز فیلم سینمایی «دنیای کیف ها» است که از ساعت ۱۱.۴۰ دقیقه با حضور حمید نخعی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان، مهدیه چمن رسان دستیار کارگردان و تدوین و حسین شهلایی مدیر تولید در تالار چشم انداز هتل کوثر برگزار می شود.

در آخرین نشست نیز انیمیشن سینمایی «رهایی از بهشت» با حضور علی نوری اسکویی تهیه کننده و کارگردان و مجید آسودگان فیلمنامه نویس این اثر از ساعت ۱۲.۲۰ دقیقه برگزار می شود.

کد: 422 | چهارشنبه 14 تیر 1396 ساعت 15:27
379
FCF News | چهارشنبه 14 تیر 1396 ساعت 15:27