امروز: شنبه 1397/10/29
×
«چهل کچل» و «صدای نرگس» در سینما فلسطین به نمایش درآمدند


دو فیلم «صدای نرگس» و «چهل‌کچل» در پنجمین روز جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در حالی به نمایش درآمدند که سالن نمایش مملو از تماشاگران بود و سید جواد هامشی و انسیه شاه‌حسینی به عنوان مهمانان ویژه در نمایش فیلم حضور داشتند.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، فیلم کوتاه «صدای نرگس» به کارگردانی هادی رهبر و تهیه‌کنندگی هدیه تهرانی، فیلم بلند «چهل کچل» به کارگردانی صادق صادق‌دقیقی و تهیه‌کنندگی پروانه مرزبان در سینما فلسطین اصفهان به نمایش درآمد.

رضا درستکار منتقد سینما برای معرفی فیلم‌‌ها روی سن رفت و ضمن خوشامدگویی به حاضران از عوامل فیلم‌ها درخواست کرد روی سن حاضر شوند.

رهبر با اشاره به تهیه‌کننده فیلم که هدیه تهرانی است، گفت: حضور خانم تهرانی برای این فیلم دلگرمی زیادی بود و از همه کسانی‌‌که در ساخت فیلم کمک کردند، تشکر می‌کنم.

صادق‌دقیقی کارگردان فیلم سینمایی «چهل‌کچل»، پروانه مرزبان تهیه‌کننده و دیگر عوامل این فیلم سینمایی به همراه سیدجواد هاشمی و انسیه شاه‌حسینی روی صحنه رفتند.

صادق‌دقیقی گفت: فیلم من خیلی طنز نیست، اما امیدوارم از دیدن آن لذت ببرید و ممنون که اینجا هستید.

مرزبان تهیه‌کننده اثر هم اظهار کرد: خوشحالیم امشب اینجا هستید و امیدواریم از دیدن فیلم لذت ببرید.

انسیه شاه‌حسینی هم که در مراسم حضور داشت، عنوان کرد: شهر اصفهان برای من تنها یک شهر نیست، برای من یادگار طلائیه است، هرگز ناراحت نشوید. از اینکه به دلایلی زاینده رود شما خشک می‌شود، به قدری سرو دارید که حتی اگر کویر شود، شهدا در این شهر نفس می‌کشند. امیدوارم همه ما در همه شرایط رهرو آن عزیزان باشیم. قدر رویاهای خودتان را بدانید و گاهی سراغ آن ها بروید و ببینید که می‌خواهید به چه چیزهایی برسید.

سید جوادهاشمی نیز تاکید کرد: خوشحالم خانم مرزبان و پسرشان این فیلم را ساختند، با اینکه از من دعوت کرده بودند در فیلم حضور داشته باشند، نتوانستم و از این مووضع ناراحت هستم. امیدوارم سالی ۱۰۰ فیلم برای کودک و نوجوان‌ها ساخته شود.

مراسم معرفی فیلم همراه با تشویق و شور و هیجان کودکان ونوجوانان حاضردر سالن برگزار شد.

کد: 392 | سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 20:05
219
FCF News | سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 20:05