امروز: شنبه 1397/10/29
×
کارگردان فیلم عشق نیکان در جشنواره فیلم کودک مطرح کرد:
از دیدن استقبال مخاطبان انرژی گرفتم


فرزانه امینی کارگردان فیلم عشق نیکان که این فیلم اولین فیلم بلندش است، گفت: جشنواره فیلم‌های کودکان ونوجوانان باعث شد، عشق نیکان برای تعداد زیادی از کودکان به نمایش گذاشته شود و دیدن سالنی پر از کودک و نوجوان برای من هیجان انگیز بود.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، فرزانه امینی درباره شیوه ساخت عشق نیکان، اظهار کرد: من فیلمسازی برای کودک را دوست دارم و به فوتبال هم علاقه مند هستم. بنابراین دنبال فیلمنامه ای بودم که ترکیبی از فوتبال و کودک باشد.

وی افزود: فیلمنامه عشق نیکان را با تلاش زیادی پیدا کردم، حرف درون این قصه را دوست دارم و احساس می‌کنم پیام های خوبی برای مخاطب کودک و نوجوان دارد.

امینی گفت: سعی کردم شیوه ای را برای ساخت فیلم انتخاب کنم که برای مخاطب کودک و نوجوان ساده و قابل فهم باشد. امید به زندگی هم یکی دیگر از پیامهای این فیلم است.

کارگردان عشق نیکان درباره استقبال مخاطبان از فیلم گفت:‌ از استقبال کودکان و نوجوانی که به دیدن فیلمم آمده بودند انرژی خوبی گرفتم و دیدن سالن سینمایی پر از کودک و نوجوان جذاب بود.

امینی درباره اثر گذاری جشنواره فیلم کودک گفت: این جشنواره باعث می‌شود فیلمهای ما برای کودکان و نوجوان به نمایش گذاشته شود، هر چه جلوتر می رویم جشنواره اثرگذار تر می شود.

کد: 387 | سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 20:39
344
FCF News | سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 20:39