امروز: سه شنبه 1397/09/27
×
"بیست و یک روز بعد" به ۳ سانس فوق‌العاده رسید


ادامه استقبال شهروندان اصفهانی از نمایش فیلم سینمایی "بیست و یک روز بعد" ظرفیت سانس امشب سینما فلسطین این فیلم را تکمیل کرد و نمایش این فیلم را به ۳ سانس فوق‌العاده کشاند.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، میزان استقبال مخاطبان به حدی بود که با تکمیل ظرفیت، مخاطبان روی پله‌های سالن نشستند. مرضیه برومند، کارگردان مطرح سینمای کودک از میهمانان ویژه این اکران بود.

فیلم سینمایی "بیست و یک روز بعد" به عنوان تنها فیلم جشنواره امسال که به ۳ سانس فوق‌العاده رسید، فردا سه شنبه ۱۳ تیرماه در ساعات ۱۶، ۱۸ و ۲۰ در پردیس چهارباغ به نمایش درمی آید.

پیش از نمایش این فیلم مراسم معرفی عوامل با حضور سیدمحمدرضا خردمندان کارگردان، محمدرضا شفاه تهیه کننده، مهدی قربانی و راستین عزیزپور بازیگران این فیلم و مرضیه برومند، کارگردان مطرح سینما برگزار شد.

گفتنی است نشست خبری این فیلم در سی‌اُمین جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان اصفهان نیز صبح امروز با حضور عوامل فیلم در هتل کوثر اصفهان برگزار شد. استقبال بسیار اهالی رسانه این نشست را پرازدحام‌ترین نشست جشنواره امسال کرد.

"بیست و یک روز بعد" با بازی ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی و حسین شریفی ملودرامی اجتماعی از زندگی نوجوانی به نام مرتضی است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش با چالش بزرگی روبرو می شود.

این فیلم در بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نیز حضور داشت و با استقبال علاقمندان سینما، نامزد دریافت سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران این جشنواره شد.

کد: 334 | سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 01:47
147
FCF News | سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 01:47